S „duchovným učením“ SAIB mám osobné skúsenosti. Pred siedmimi rokmi som začala chodiť s partnerom z Českej republiky, ktorý navštevoval nejaké kurzy, ani som netušila čo to je. Neskôr som pomaly prenikla do tajov tohto učenia. Chytala ma hrôza, keď som poznávala týchto ľudí, ktorí vodcu MM uctievajú.

Hovoria o ňom ako o bohu, modlia sa k nemu a prosia ho o pomoc. Sú to ľudia, ktorí vidia ako svojho hlavného nepriateľa a pôvodcu svojho nešťastia kresťanskú vieru. Dvíhajú si tam heslá „Pryč s katolicizmem“ „Martin králem“ a skandujú na svojich seminároch. Toto „heslo“, sa používa tento rok na seminároch Saib vo vyšších leveloch, takto si ho pripravovali účastníci a dvíhali ho ako odpor proti cirkvi.

Ich Bohom – vodcom – kráľom sa stáva Martin Marek. Účastníci ho považujú už za svojho Boha, prosia ho vo svojich „modlitbách“ o pomoc, modlia sa k nemu a podľa jeho odporúčania sa majú vesmírne na neho napájať. Tieto informácie som získala od jedného z účastníkov tohto seminára v tomto roku.

Cirkev a katolíci sú ich najväčším nepriateľom. Veď aj semináre prebiehajú na protest cirkvi a katolíkom v časti Slovenska – Liptove, Orave, kde žije najviac katolíkov, aby sa im vysmievali priamo v ich srdci. Zdá sa mi, že sa správajú ako sekta, pretože si myslím, že má tieto znaky: svojho vodcu, ktorý je neomylný vo svojich názoroch a svojim psychickým tlakom vymýva mozgy účastníkom seminárov, ktoré nie sú lacné.

Súčasťou seminárov je údajne aj nejaká tá fľaštička alkoholu, pri ktorej sa potom debatuje. Každým kurzom postupujete do vyššieho, vyspelejšieho levelu, ste na vyššej duchovnej úrovni.

Čo som pozorovala na svojom bývalom partnerovi?

Stával sa agresívnym, do nášho života vnášal stále minulé životy, nič neriešil v súčasnosti, ak bol problém tak vysvetlenie pre neho bolo to, že som si to doniesla z minulých životov, že mám nevysporiadané vzťahy nejakých mojich minulých životov a rodičov. Keď počul slovo viera a kresťanstvo stával sa agresívny.

Vysvetlila som mu, že aj on je kresťan katolík, lebo je pokrstený, že ak vidí problém svojho života v kresťanstve, nech zájde na farský úrad a požiada, nech ho vymažú z katolíckej matriky, nech ho vymažú z cirkvi, že predsa nemôže slúžiť dvom Bohom. Keď sa vracal zo „seminárov“, bol celý ustráchaný, že bude koniec sveta, že nás vytvarovali mimozemšťania, že sme poskladaní z nejakých čiastočiek, že oni prídu a nás zahubia.

Náš spoločný život sa stával neznesiteľným, z neho sa postupne stávala psychická troska, ktorá hľadá príčinu svojho nešťastia vo všetkých. Prestal si úplne veriť a stratil sebavedomie. Dokonca tvrdil, že má rakovinu. Otvorene mi povedal, že sa nebude liečiť prostredníctvom lekárskej vedy, lebo to sú šarlatáni, ktorým neverí a určite mu očkovaním do tela niečo naočkujú.

Keď som mu povedala, že dnes je medicína na vysokej úrovni a určite mu pomôžu, tak odpovedal, že si bude robiť so svojim telom čo chce. Rakovinu mu však do dnešného dňa nepotvrdili. So svojou „duchovnou kamarátkou“ sa bavil aj o tom, že by asi rád opustil tento svet, že by rád dosiahol krásu nebeských hviezd.

Bola by som rada, keby ste toto moje svedectvo zverejnili, pretože za chvíľu sa bude pohybovať na Slovensku a Česku nekonečné množstvo „MM členov“, pod vplyvom nejakého bývalého vojaka z povolania, letca, ktorý na nič neprišiel len zliepa všetky učenia a náboženstvá dokopy, raz využíva citáty biblie a potom zas kresťanstvo zatracuje.

Práve môj bývalý partner je dôkazom toho, čo dokáže dvakrát do roka týždňová návšteva seminára urobiť s človekom. Psychické problémy treba riešiť u odborníka – psychológa a nie si nechať vymývať mozog.


Autorka svedectva si neželá zverejniť svoje meno