Dobrý deň,

prečítala som si článok o vplyve SAIB na psychiku človeka. Zúčastnila som sa takéhoto cvičenia, aby som pochopila, čo sa to deje s mojim vlastným manželom. A musím potvrdiť, že je to vymývanie mozgov.

Vlastný manžel sa zúčastňuje pravidelne 2x do roka tohto cvičenia. Nežiada si povolenie jednoducho sa rozhodne a ide. Po návrate je apatický, psychicky nevyrovnaný a do života celej našej rodiny vnáša nezmysly. Ak treba riešiť problém tak ho vždy vidí v minulých životoch mojich príbuzných.

Neuznávajú lekárov, žiadnu vedu, žiadne učenie len ich o nejakých mimozemšťanoch. Ak je niekto chorý vysmieva sa, chrípku on roznáša do práce, doma. Odmieta akékoľvek liečenie. Číta čudné knihy a stáva sa, že nevylezie z postele celý víkend, nezaujíma ho rodina ani vlastné deti.

Ak som ja cez víkend v práci, tak necháva deti hladné celý víkend a nevšíma si ich, svoje vlastne deti a tvrdí im, že je chorý a musí ležať. Ak chceme, aby odišiel z nasej rodiny, tak tvrdí, že nás jeho právnici oberú o všetko 🙂 a uvidíme ako nás on zničí silou svojich myšlienok.

Tvrdí, že nás vytvorili a vytvarovali mimozemšťania, presne na svoj obraz, že sa blíži doba, že už prídu na zem a zničia nás 🙂 Má pocit, že svojimi rukami a vesmírom dokáže špecifikovať a liečiť chorobu, ale bohužiaľ nikdy mu to nevyšlo. Nás doma považuje za bláznov, ktorí si niečo prenášajú zo svojich minulých životov.

Sme všetci z toho zúfalí, opovrhuje svojou matkou. Snažíme sa, aby navštívil psychológa. Odmieta, pretože to sú podľa nich blázni, ktorí pracujú zastaranými komunistickými metódami a máme sa ísť liečiť my. Mala som možnosť spoznať aj pár ľudí, s ktorými sa zúčastňujú týchto kurzov. Sú to zväčša ľudia, ktorí prekonali nejakú psychickú traumu v rodine, alebo v práci a boja sa ísť k psychológovi na radu, tak hľadajú všetky možné cestičky ako sa z toho dostať, niektorí nevedia čo s voľným časom.

A práve v SAIB im sľubujú nemožné, čo všetko dokážu. Podľa môjho názoru sa stačí sa pozrieť do obchodného a živnostenského registra ľudí, ktorí organizujú toto podujatie na ich majetkove prepojenia v rôznych firmách, napovie to veľa. Ako môže milionár vysvetľovať chudákovi, ktorý okráda svoju rodinu o príspevok na školenie o dokonalom živote, keď sa topí v bohatstve aj z kurzovného 🙂 ?

Verím, že tento môj článok bude varovaním pre ostatných, kam sa môže myslenie človeka po 6 rokoch pravidelných návštev kurzov dostať a na kurz treba vždy zobrať fľašu alkoholu, aby sa lepšie debatovalo.


S pozdravom Jana